služby pre architektov a projektantov

Vyhotovujeme statické posudky, statické výpočty a projekty statiky oceľových konštrukcií v rôznych stupňoch projektu. Z hľadiska ceny za vypracovanie projektu statiky oceľovej konštrukcie je efektívne a obojstranne výhodné riešiť tento projekt statiky ako jednostupňový realizačný projekt. Radi však v prípade Vášho želania rozdelíme projekt na jednotlivé etapy projektu pre vydanie stavebného povolenia a projektu pre realizáciu stavby.

Ponúkame Vám odborné poradenstvo v oblasti statiky oceľových konštrukcií v štádiu riešenia štúdie projektu, prípadne projektu pre územné konanie. Zmyslom tejto spolupráce je predbežný návrh koncepcie nosnej konštrukcie a optimalizácia jej tvarov z hľadiska efektívneho a úsporného návrhu oceľovej konštrukcie. Takouto spoluprácou je možné už v úvode riešenia projektu optimalizovať konštrukciu tiež vo vzťahu k stavebným detailom a ďalším nadväznostiam súvisiacim s ostatnými profesiami a tým urýchliť ďalší proces etapy riešenia samotného projektu, čo investor, resp. Váš konečný klient určite ocení.

Ak Vás ponuka našich služieb zaujala, kontaktujte nás pre získanie podrobnejších informácií alebo si dohodnite osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu tu, alebo telefonicky na čísle uvedenom v sekcii KONTAKT.